Słupki automatyczne

Słupki automatyczne dostępne są w 3 wariantach wykonania: ze zintegrowanym napędem elektromechanicznym do obiektów o średnim nasileniu ruchu oraz ze zintegrowanym napędem hydraulicznym do obiektów o dużym nasileniu ruchu. Szczególnie wysoki poziom ochrony gwarantują automatyczne słupki RI-H z cylindrem wykonanym ze wzmocnionego materiału.

Słupki automatyczne 

Słupki półautomatyczne

Półautomatyczne słupki ze zintegrowaną sprężyną gazową przeznaczone są do zabezpieczania obiektów, w których panuje małe nasilenie ruchu pojazdów. Ich instalacja nie wymaga przyłącza energetycznego.

 

 Słupki półautomatyczne

Słupki przenośne

Do bardzo rzadko uczęszczanych obiektów, w których częstotliwość użytkowania systemów kontroli wjazdu wynosi około dwóch uruchomień na dobę, zaleca się montaż przenośnych słupków, demontowanych bez użycia narzędzi.

Słupki przenośne

 

Słupki stałe

Stałe słupki z dolną płytą nie różnią się wyglądem od słupków automatycznych i półautomatycznych. Modelem podstawowym są słupki stałe z kotwą mocowaną w podłożu. W przypadku szczególnie wysokich wymagań w zakresie zabezpieczania wjazdu polecamy stałe słupki RI-FF z cylindrem wykonanym ze wzmocnionego materiału i ze wzmocnionym mocowaniem w podłożu. Uszkodzony cylinder można zdemontować.

 

Słupki stałe

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Link do Opinii Google dla strony Bramy-Olsztyn

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl