PFT Bramy wahadłowe - Elastyczne rozwiązanie

Elastyczne rozwiązanie

Bramy wahadłowe firmy Hörmann są przeznaczone do zastosowania wewnątrz budynków, dla normalnego natężenia ruchu wózków widłowych. Dla ułatwienia montażu dostarczane bramy wahadłowe są w całości zmontowane fabrycznie.


Wymiary otworów

Brama powinna być dwa razy szersza i 500 mm wyższa niż transportowany towar.
Wyposażenie dodatkowe • skrzydło bramy z wkładem z siatki odpornej na rozerwanie • kolorowe skrzydło bramy z pełnym wkładem tkaninowym odpornym na rozerwanie i przezroczystą sekcją • skrzydło bramy wykonane z PCV o grubości 10 mm • skrzydło bramy nadaje się do zastosowania w mroźniach, jest odporne na temperatury w zakresie od –40°C do +40°C • zabezpieczenie antykolizyjne z pełnym wkładem tkaninowym odpornym na rozerwanie • blokada elektromagnetyczna ze wspornikiem kątowym, ocynkowana • 2- lub 3-częściowa ościeżnica obejmująca do montażu w ścianach kartonowo-gipsowywch lub betonie komórkowym
Specjalne wersje wykonania

Specjalne wersje wykonania

• bramy wahadłowe PFT w wersji V2A (stal nierdzewna)

• bramy wahadłowe z napędem

inne specjalne wersje wykonania na zapytanie

Minimalne straty energii

Kurtyny paskowe firmy Hörmann znajdują zastosowanie szczególnie jako niedrogie zamknięcia dużych otworów w halach. Te wytrzymałe pasy wykonane z PCV stanowią niemal szczelne zamknięcie i otwierają się tylko na szerokość pojazdu lub ładunku. Dzięki temu straty energii cieplnej są ograniczone do minimum, nawet przy dużym natężeniu ruchu. Jest to energooszczędne rozwiązanie. Duża przejrzystość kurtyn paskowych poprawia warunki oświetleniowe wewnątrz i pozwala zmniejszyć koszty energii elektrycznej zużywanej na oświetlenie. Kurtyny te nadają się do zastosowania w mroźniach oraz przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

System klipsów i prowadnic

Dzięki temu systemowi montaż kurtyn paskowych jest szczególnie łatwy. Klips z tworzywa sztucznego wraz z przynitowanym do niego paskiem z PCV zawiesza się na profilowanej szynie aluminiowej bez pomocy narzędzi. Klipsy i pasy PCV są dostarczane jako zestaw gotowy do montażu. Dzięki temu pasy można w razie potrzeby łatwo zdjąć i wymienić.

Wyposażenie dodatkowe

Osłona światłoszczelna do stanowisk spawalniczych: spawanie S7 gazowe (zielona) lub S9 łukowe (czarna), pasy 300 × 3 mm Materiał PCV do zastosowania w mroźniach: odporny na temperaturę do –35°C, temperatura pękania pod wpływem zimna –55°C (zgodnie z DIN 53372)

Specjalna wersja wykonania

Napęd elektryczny do wersji rozsuwanej na boki (na zapytanie).

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Link do Opinii Google dla strony Bramy-Olsztyn

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl