Słupki High Security

Słupki serii High Security Line służą do zabezpieczania obiektów o szczególnym statusie. Słupki tej serii dostępne są w wersji automatycznej, przenośnej i stałej.Posiadają certyfikaty wydane na podstawie przeprowadzonych testów zderzeniowych, bądź spełniają odpowiednie wymogi z zakresu bezpieczeństwa. Cylindry słupków High Security Line nie różnią się wyglądem od cylindrów słupków serii Security Line.

 

High Security Line

 

Zapory drogowe

Do wjazdów i wyjazdów o szerokości do 6 m zaleca się zastosowanie zapór drogowych, które zapewniają większe bezpieczeństwo. Dostępne warianty obejmują zapory Road Blocker 500, w których wysokość blokady wynosi 500 mm, oraz Road Blocker 1000 o wysokości 1000 mm. Zapora Road Blocker 500 SF może być montowana na gotowej nawierzchni i nie wymaga wykonywania robót ziemnych. 

 

Zapory drogowe

 

Szlabany parkingowe

Szlabany parkingowe zabezpieczają kontrolowane wjazdy i wyjazdy o szerokości do 10 metrów. Nadają się do często użytkowanych przejazdów i spełniają wysokie wymogi w zakresie bezpieczeństwa.

 Szlabany parkingowe

Kolczatki drogowe

Kolczatki drogowe umożliwiają kontrolowany przejazd pojazdów w jednym kierunku i jednocześnie blokują ruch w kierunku przeciwnym. Wariant Tyre Killer Mprzeznaczony jest do przejazdów o średnim nasileniu ruchu, natomiast Tyre Killer Hjest idealnym rozwiązaniem do często użytkowanych przejazdów.

 Kolczatki drogowe

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Link do Opinii Google dla strony Bramy-Olsztyn

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl