SVF Kurtyny paskowe -  Oszczędność miejsca

Minimalne straty energii Kurtyny paskowe firmy Hörmann znajdują zastosowanie szczególnie jako niedrogie zamknięcia dużych otworów w halach. Te wytrzymałe pasy wykonane z PCV stanowią niemal szczelne zamknięcie i otwierają się tylko na szerokość pojazdu lub ładunku. Dzięki temu straty energii cieplnej są ograniczone do minimum, nawet przy dużym natężeniu ruchu. Jest to energooszczędne rozwiązanie. Duża przejrzystość kurtyn paskowych poprawia warunki oświetleniowe wewnątrz i pozwala zmniejszyć koszty energii elektrycznej zużywanej na oświetlenie. Kurtyny te nadają się do zastosowania w mroźniach oraz przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.


System klipsów i prowadnic

Dzięki temu systemowi montaż kurtyn paskowych jest szczególnie łatwy. Klips z tworzywa sztucznego wraz z przynitowanym do niego paskiem z PCV zawiesza się na profilowanej szynie aluminiowej bez pomocy narzędzi. Klipsy i pasy PCV są dostarczane jako zestaw gotowy do montażu. Dzięki temu pasy można w razie potrzeby łatwo zdjąć i wymienić.


Wyposażenie dodatkowe

Osłona światłoszczelna do stanowisk spawalniczych: spawanie S7 gazowe (zielona) lub S9 łukowe (czarna), pasy 300 × 3 mm Materiał PCV do zastosowania w mroźniach: odporny na temperaturę do –35°C, temperatura pękania pod wpływem zimna –55°C (zgodnie z DIN 53372)


Specjalna wersja wykonania

Napęd elektryczny do wersji rozsuwanej na boki (na zapytanie).
SVF Wersje wykonania Szyna aluminiowa Pasy PCV są zawieszane bezpośrednio na szynie aluminiowej i mogą się swobodnie odchylać o 180°.

Wersja wykonania


Szyna aluminiowa rozsuwana na boki Szyna aluminiowa wraz z pasami PCV jest mocowana do prowadnicy za pomocą mechanizmów rolkowych. Kurtynę można rozsuwać na boki pociągając za linkę. Opcjonalnie istnieje możliwość wyposażenia prowadnicy w element wygięty pod kątem 90° oraz odpowiedni mechanizm rolkowy do prowadzenia kurtyny po łuku.

Zakres wymiarów

Materiał 200 / grubość materiału 2 mm maks. wysokość montażu, wewnątrz 2000 mm maks. wysokość montażu, na zewnątrz – maks. szerokość montażu 10000 mm
Materiał 300 / grubość materiału 3 mm maks. wysokość montażu, wewnątrz 3000 –4000mm maks. wysokość montażu, na zewnątrz 2000 –2500mm maks. szerokość montażu 10000 mm
Materiał 400 / grubość materiału 4 mm maks. wysokość montażu, wewnątrz 3000 –6000mm maks. wysokość montażu, na zewnątrz 3000 –4500mm maks. szerokość montażu 10000 mm
Większe szerokości na zapytanie, pasy PCV z pełnym przekryciem 100 % lub przekryciem częściowym od 25 % do 75 %.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Link do Opinii Google dla strony Bramy-Olsztyn

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl