Drzwi zewnętrzne ThermoPro i ThermoPlus - Drzwi sprawdzonej jakości

Wszystkie komponenty drzwi zewnętrznych są konstruowane i produkowane przez firmę Hörmann. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy stale pracują nad rozwojem nowych produktów, udoskonalaniem starych i dopracowywaniem szczegółowych rozwiązań. W ten sposób powstają na rynku patenty i jedyne w swoim rodzaju rozwiązania. Produkty seryjne poddawane są próbom wytrzymałościowym, co pozwala na osiągnięcie najwyższej jakości marki Hörmann.

Jesteśmy przekonani o doskonałej jakości naszych produktów, wynikającej z bezkompromisowego systemu zapewnienia jakości. Dlatego na drzwi zewnętrzne Hörmann Thermo65 / Thermo46 udzielamy 5 lat gwarancji*.

* Szczegółowe warunki gwarancji są dostępne na stronie www.hormann.pl

Hörmann jest przykładem dla innych. Dlatego od 2013 roku firma pokrywa 40 % zapotrzebowania na energię ze źródeł ekologicznych i zamierza kontynuować ten proces w następnych latach. Jednocześnie, dzięki wdrożeniu inteligentnego i certyfikowanego systemu zarządzania energią, przedsiębiorstwo ogranicza rocznie emisję wielu ton CO2. Oprócz tego firma Hörmann ma w swojej ofercie produkty dla budownictwa realizowanego zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Więcej o działalności firmy Hörmann na rzecz środowiska naturalnego znajdą Państwo w prospekcie „Gramy w zielone”.

Drzwi zewnętrzne Thermo46 i Thermo65 przekonują swoim wyjątkowym i ekskluzywnym wzornictwem: płyta drzwiowa z niewidocznym profilem skrzydła po stronie zewnętrznej i wewnętrznej spełnia nawet najbardziej wyszukane wymagania aranżacyjne. Drzwi tworzą od środka gładką płaszczyznę, dzięki czemu wyglądają jak drzwi wewnętrzne i pasują do wystroju wnętrza (ilustracja na stronie 30).

Współczynnik U D dla drzwi Thermo46 wynosi nawet 1,1 W/(m²·K)*, co oznacza, że drzwi te zapewniają bardzo dobrą izolacyjność cieplną. Natomiast współczynnik U D w drzwiach zewnętrznych Thermo65 na poziomie 0,87 W/(m²·K)* oznacza jeszcze większą korzyść. Mając takie drzwi, trwale ograniczają Państwo zużycie energii i przyczyniają się do ochrony środowiska.

* W zależności od wielkości drzwi. Podane wartości obowiązują dla wymiarów RAM 1230 × 2180 mm.

Każdy chce się czuć komfortowo we własnych czterech ścianach. Dlatego nasze drzwi Thermo65 / Thermo46 w wersji standardowej wyposażyliśmy w ryglowanie wielopunktowe. W drzwiach Thermo46 bezpieczeństwo zapewniają trzy trzpienie przeciwwyważeniowe po stronie zawiasów. Natomiast drzwi Thermo65 posiadają na całej wysokości skrzydła listwę zabezpieczającą. W ten sposób drzwi są lepiej zabezpieczone przed wyważeniem od strony zawiasów.

Do wszystkich drzwi zewnętrznych Thermo65 wraz z elementami bocznymi i naświetlami górnymi, a także do wielu wzorów drzwi wejściowych Thermo46, oferujemy wyposażenie przeciwwłamaniowe w klasie RC 2, co gwarantuje mieszkańcom większe bezpieczeństwo (w tym również do elementów bocznych i naświetli górnych).

Zewnętrzne drzwi wejściowe Hörmann spełniają najwyższe wymagania pod względem stosowanych zabezpieczeń. Przeszklenie izolacyjne wykonane od strony wewnętrznej ze szkła bezpiecznego gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. W razie przypadkowego zbicia szyby odłamki szkła nie rozpryskują się, lecz pozostają przyczepione do folii, co wyklucza ryzyko skaleczenia. Ponadto zastosowanie od zewnątrz zespolonego szkła bezpiecznego VSG, utrudnia wybicie szyby, dodatkowo chroniąc przed włamaniem.

 

Po więcej informacji oraz po indywidualną wycenę zapraszamy na

Wyzwolenia 18, 10-106 Olsztyn; (89) 522 21 11

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Link do Opinii Google dla strony Bramy-Olsztyn

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl