Rampy przeładunkowe

Rozwiązanie umożliwiające niwelowanie różnic wysokości między skrzynią ładunkową samochodu ciężarowego, a rampą. Dzięki temu towar jest transportowany z lub na samochód na jednym poziomie. 

Stalowa konstrukcja posiada platformę, która posiada większy stopień ochrony przed odkształceniami poprzecznymi, pozwala wyrównać wysokości,  nawet w przypadku nierówno rozłożonego obciążenia w samochodzie ciężarowym. Układ hydrauliczny posiadający dwa siłowniki hydrauliczne i jeden najazdu, który sprawdza się w każdej sytuacji.

Rampy posiadają automatyczne zawory bezpieczeństwa, które znajdują się w  siłownikach hydraulicznych. Odpowiedzialne są za natychmiastowe blokowanie rampy. Jest to niezbędny element w wielu sytuacjach.

 

 

 

 

 

Klapowe uszczelnienia bram Hörmann dopasowują się do samochodów ciężarowych każdej wielkości, dlatego mają uniwersalne zastosowanie. Wysokiej jakości fartuchy czołowe i boczne, montowane na ocynkowanej wciskanej ramie, pozwalają na uzyskanie stabilnej, a zarazem elastycznej i trwałej konstrukcji. Fartuchy i elementy ramy produkowane jako skręcane pojedyncze elementy są bardzo łatwe w montażu. Dlatego wymiana uszkodzonych części jest bezproblemowa i niedroga. Uzupełnieniem szerokiej oferty są pneumatyczne i dociskowe uszczelnienia bram specjalnego zastosowania.

 

 

 

 

Po więcej informacji oraz po indywidualną wycenę zapraszamy na

 

Wyzwolenia 18, 10-106 Olsztyn; (89) 522 21 11

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Link do Opinii Google dla strony Bramy-Olsztyn

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl